Nieuws

Naar aanleiding van de aangestoken brand van de zomer in 2012 is de omgeving van de materialenschuur en de kampvuurkuil flink beschadigd qua uitstraling. Talloze bomen waren zwartgeblakerd en dood, deze zijn omgezaagd en laten een kale leegte achter. Om de kampvuurkuil en omgeving een flinke opfrisbeurt te geven is subsidie aangevraagd bij het Oranje Fonds voor de actie NL Doet. Dit verzoek is ingewilligd door het fonds en we zullen 22 maart starten met het aanplanten van nieuw groen in de vorm van beukenboompjes rondom de kampvuurkuil en de toegangspaden. Op deze manier hopen we de gedachte aan de brand zo snel mogelijk te kunnen achterlaten en kunnen de leden zich weer concentreren op de leuke activiteiten in en rondom de kampvuurkuil!

AddThis Social Bookmark Button
Category: Nieuws