Nieuws

Dit weekend liepen de scouts en verkenners hun jaarlijkse winterhike. Een flinke wandeltocht, die dit jaar door de grensstreek van Duitsland en het Bargerveen ging. De route werd gelopen aan de hand van coördinaten die gevonden konden worden door uiteenlopende puzzels op te lossen. Niet alleen een fysieke uitdaging dus, maar ook de hoofdjes van deze stoere scouts moesten even flink aan het werk. Het einddoel was zaterdag de blokhut van Nw. Schoonebeek. Daar kon men even bijkomen van de wandeling en s'avonds stond er nog een paar leuke spellen en een bontje avond op het programma. De volgende dag zijn we met z'n allen teruglopen naar Erica, waar we bij deze iconische steen een groepsfoto maakte: 

Aangekomen in ons gebouw in Erica, stond er een heerlijke soep voor ons klaar. Hierna kon iedereen naar huis, weer een leuke ervaring en een lintje voor op het uniform rijker. 

AddThis Social Bookmark Button
Category: Nieuws