Nieuws

Wim Beukers neemt afscheidTeamleider Wim Beukers van het scoutsvendel (meisjes tussen de 11 & 15 jaar) heeft gisteren afscheid genomen als leidinggevende. Tegen overstaan van alle scouts, zijn familie en andere belangstellenden prees groepsbegeleider Philip Lohues Wim voor zijn vastberadenheid en doorzettingsvermogen.

Ondanks negatieve adviezen en aanvankelijk de geringe interesse onder dorpsjeugd startte hij in 2001 een scouts-speltak, een speltak zoals deze in Erica sinds het opheffen van de gidsen halfweg jaren '80 niet meer had bestaan.

De jeugdleden hebben een leuke film gemaakt waarin ze vertellen waarom ze Wim als leiding zullen missen. Van de scoutsleiding kreeg Wim een cadeau en een foto-collage. Daarna werden er echte scouting-spellen gespeeld en tot slot was er een gezellig kampvuur.

De video gemaakt door de scouts:

http://youtu.be/NY_zwfHqRiE

AddThis Social Bookmark Button
Category: Nieuws